HĽADAJ


O firme » Obchodná politika

Obchodná politika firmy je zložená z dvoch ťažiskových skupín sortimentu:


1. z predaja sortimentu vlastných výrobkov:

  • koreniny
  • koreninové zmesi
  • konzervačné prípravky
  • strukoviny
  • sladká výroba
  • prísady na pečenie, kakao, pudingy
  • zeleninové ochucovadlá značky Kucharek a Zdravita

2. z predaja sortimentu tovarov nakúpených za účelom ich ďalšieho predaja.
Základom tejto druhej sortimentnej skupiny je skutočnosť, že firma Thymos, spol. s r.o. je na slovenskom trhu výhradným dovozcom a distribútorom bujónov značky Kucharek ako aj distribútorom instantných rezancových polievok značky VISHU.

Vo všeobecnosti sa značka firmy „Thymos“ spája práve so širokým sortimentom výrobkov korenín a koreninových zmesí výnimočnej kvality, rozmanitej chuti a prijateľnej ceny. Výroba korenín a koreninových zmesí predstavuje základný výrobno-obchodný pilier firmy, na ktorom je vybudovaná stratégia rozvoja firmy. Koreniny prinášajú do každej domácnosti príjemné osvieženie a radosť z jedla v každom ročnom období.
Firma Thymos je nositeľom nových, inovovaných a prepracovaných receptúr koreninových zmesí. V rámci vývoja a zavádzania nových výrobkov na trh zohľadňuje predovšetkým aktuálne trendy, chute, existujúce tradície a špecifické zvyklosti slovenských kuchárok a kuchárov spojené s varením, pečením a dochucovaním rozmanitých druhov jedál.
Firma Thymos nikdy nezabúda na to, že len vďaka koreniu a koreninovým zmesiam sa dodáva pripravovanému jedlu tá správna a ničím nezameniteľná chuť. Thymos prináša všetkým spotrebiteľom veľmi pestrú ponuku všetkých možných chutí a vôní korenín a koreninových zmesí a umožňuje im nájsť všetko to, čo hľadajú a potrebujú.
Tu je na mieste uvedomiť si, že v skutočnosti neexistuje možnosť náhrady korenín a koreninových zmesí iným alternatívnym výrobkom. Koreniny sú vo svojej podstate jedinečné.
Copyright © 2008 Thymos, s. r. o., Veľká Lomnica, Slovakia. All rights reserved.